ЗМІ з посиланням на Нацполіцію повідомили, що правоохоронці відкрили провадження щодо організаторів вечірок, які кривдили дівчат та знімали їх на відео. Власне, відомо, що двом особам представники силових структур вручили підозру. Окрім того, ще 6 хлопцям поліцейські вручили повістки.

Читайте також Обшуки в Авакова та Коломойського та візит президента Австрії: хронологія 343 дня війни

Поліція відкрила кримінальне провадження

Зауважмо, що правоохоронці 1 лютого уже розпочали кримінальне провадження стосовно цих чоловіків. Важливо, що сталося це після того, як в інтернеті оприлюднили фото і відео цих вечірок та користувачі почали писати, що це зовсім ненормальна ситуація.

Зокрема, на кадрах видно, що молоді люди вживають алкоголь, кривдять та принижують дівчат. А потім в соцмережах пишуть про те, що "чемних дівчат залишилось всього 5%".


Один з хлопців "скаржиться", що начебто немає порядних дівчат після того, як, ймовірно, накачав їх наркотиками / Скриншот із соцмереж

Слід зазначити, що однією з тих громадських діячок, яка першою заакцентувала на цьому, була режисерка, журналістка та блогерка Ярослава Кравченко. Вона констатувала, що "малолітні пацани із Франківська" почали влаштовувати вечірки, на які запрошували дівчат, "накачували" їх алкоголем та, судячи з їхніх історій в інстаграмі, небезпечним наркотиком.

Однак згодом Кравченко повідомила, що змушена була закрила пост. Вочевидь, через лавину гейтерів. Себто людей, що пишуть негативні коментарі.


Скриншот допису Ярослави Кравченко, який вона видалила

Наостанок до цієї теми варто додати слова заступниці міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко. У своїх соціальних мережах 31 січня вона зазначила, що у насильстві завжди винний кривдник, та констатувала, що правоохоронці взялись за цю справу.