Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті Міністерства внутрішніх справ.

"Після пошкодження вибухами опор високовольтних магістральних ліній електропередач у Херсонській області, які перебувають під високою напругою у 350 000 В, в умовах дощу і сильного вітру виникла реальна загроза їхнього руйнування і створення небезпеки оточуючим громадянам із зоною ураження до 500 метрів. Виникла реальна загроза життю і здоров'ю громадян України. З метою забезпечення їхньої безпеки підрозділи Нацполіції провели передбачені законом заходи із охорони небезпечних пошкоджених ділянок високовольтних ліній для проведення термінових робіт працівниками технічних служб ДСНС та Міненерговугілля", — зазначили у відомстві.

Наголошуємо, що всі питання щодо енергопостачання на окупований агресором півострів повинні вирішуватися на державному рівні. Нацполіція перебуває осторонь політичних акцій і не втручається у їхній перебіг,
— йдеться у заяві.

В поліції також повідомили, що голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе зустрілась з народними депутатами України Мустафою Джемілєвим і Рефатом Чубаровим, щоб обговорити ситуацію навколо конфлікту неподалік Чаплинки.

Нагадаємо, у суботу Національна гвардія разом із загонами поліції під керівництвом Іллі Киви приїхала в район, де перебувають пошкоджені опори ЛЕП, де зустріли опір активістів блокади Криму.

Активісти розповіли, що під час сутички побили журналістку ATR Гульсум Халілову під час виконання професійних обов'язків, у поліції, в свою чергу, повідомляють про ножове поранення полковника.