Про це він розповів "Радіо Свободі".

Згідно з повідомленням, коли йшли бої за донецький аеропорт українські бійці разом із місією ОБСЄ вирішили виїхати до аеропорту і розібратися, під чиїм він контролем, і чи є там наші захисники.

"Коли ми під’їхали до аеропорту, Захарченко роздавав інтерв’ю міжнародній пресі. Говорив, що аеропорт знаходиться під їхнім контролем. Я не витримав. Сказав журналістам, що вони ж чують постріли – це йде бій у Донецькому аеропорту, що наші хлопці захищають аеропорт", — зазначив Щербина.

Полковник наголошує, що після цього міжнародні журналісти почали прислухатися саме до нього.

"Тоді він (Захарченко — "24") підскочив до мене і почав з’ясовувати стосунки. Почав махати своїми руками переді мною. Але він мене не штовхав, пальцем тикав у груди", — зауважив Щербина.

Так, за його словами, все і закінчилося, але після цього полковник почав отримувати погрози.

"А вже через декілька днів мені зателефонувало керівництво й повідомило, що Захарченко хоче зі мною зустрітися один на один і віддати мертвих та полонених", — сказав Щербина.

"Я сам поїхав у Донецьк до Захарченка. Ми зустрілися в його кабінеті й 40 хвилин у нас була розмова один на один", — зізнався полковник.

Після цього, додає Щербина, вони виїхали з ним в район аеропорту, де терористи передали трьох полонених і вісім тіл загиблих захисників донецького аеропорту.