Про це 24 каналу сказав керівник благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут. Він підтвердив, що своїми силами легкі складності в техніці українці виправляють.

До теми росіяни, начувайтесь: пілоти ЗСУ показали, як працює новий потужний "гостинець" від США

За його словами, в нас доволі креативні люди, які знаходять способи "в парку на коліні" щось поремонтувати, підварити і відновити.

"Я знаю приклади, коли ряд таких систем обслуговувався в нас і "ставав до строю" після незначних поломок", – розповів Чмут.

Водночас ведучий 24 каналу Фахрудін Шарафмал зауважив, що видання NYT, спілкуючись з представником Пентагону, написало, що в нас дуже інженерно винахідлива армія.

"Там навели приклад, що ми чіпляємо ракети HARM на винищувачі МіГ-29, до дронів чіпляємо гранати, щоб усунути ворога", – сказав він.

На це керівник благодійного фонду "Повернись живим" зазначив, що така винахідливість однозначно допомагає.

На такому креативі тримається половина нашої оборони. Якби не наш нестандартний підхід, то ми вже давно програли б. А так наші люди знаходять способи з нічого створити щось і цим воювати проти нової російської техніки. Це наша величезна перевага у цій війні,
– заявив Тарас Чмут.

Повне інтерв'ю з Тарасом Чмутом: дивіться відео 24 каналу


До слова, українські захисники вражають своєю кмітливістю. Так, завдяки дерев'яним муляжам HIMARS вже вдалося знешкодити н щонайменше 10 крилатих ракет "Калібр" окупантів.