Варшава не зупиняла переговорів з Києвом з аграрних питань. Посол України в Польщі Василь Зварич пояснив, що переговори тривають на всіх рівнях.

Дивіться також Заступнику міністра агарної політики обрали запобіжку та призначили багатомільйонну заставу

Є зміни

Він наголосив, що мовиться не про зупинку переговорів, адже розмови тривають і далі на всіх рівнях, зокрема, на рівні посольства.

З відомих нам обʼєктивних причин просто виникла потреба перенести термін зустрічі міністрів сільського господарства України та Польщі на пізніше, коли з українського боку буде визначено офіційну особу Міністерства аграрної політики для участі в такій зустрічі,
– зазначив Зварич.

Він також запевнив, що інтерес до продовження зустрічей на рівні профільних міністерств із залученням асоціацій фермерів двох країн залишається високим, і такий діалог є ефективним.

Що говорили перед цим

"Переговори з Києвом перервано, тому що ми не будемо вести переговори з людьми, які мають звинувачення в корупції", – зазначив Міхал Колодзейчак

Він зауважив, що це питання має бути проясненим. За словами польського міністра, 14 травня, тобто завтра, був запланований ще один раунд переговорів, та їх скасували.

Колодзейчак також зазначив, що протести фермерів майже завершилися.

"Ті протести, які час від часу все ще проходять, організовують за політичним замовленням. Їх проводять люди, які звикли проводити кампанії перед виборами до Європейського парламенту", – наголосив урядовець.

Підозра Миколі Сольському: головне

  • 23 квітня НАБУ оголосило підозру міністру аграрної політики Миколі Сольському в організації "злочинної групи", до якої входили службовці Держгеокадастру.
  • Топчиновника підозрюють у заволодінні державною землею на 293 мільйони гривень та спробі збагатитися на ще одній ділянці на 190 мільйонів гривень.
  • Сольського 26 квітня відправили під варту з альтернативою застави 75 мільйона 700 тисяч гривень. Того ж дня за нього внесли заставу.
  • 9 травня Верховна Рада звільнила Миколу Сольського з посади міністра агрополітики.