Але проблема в тому, що афіш від тих, що нормально навчають, я бачив менше ніж від тих, хто за ваші не маленькі кошти навчить вас розумним словам і дасть кілька банальних речей, які ви могли б вивчити самі за декілька тижнів, що лиш посилить ваше бажання повернутись на стару роботу і "забити" на програмування.

Читайте також: Небезпеки для України 2019-2020 років та як з ними боротись

А ще всю Україну вже три десятки років "ґвалтують МММники" під різними брендами. Піраміди в яких люди шукають інших, щоб отримати відсоток від бажання швидко "піднятись". Ну і ворота команди, тримають "гуру" і тренери, які самі нічого не досягши у житті, навчають інших, як жити, дозволяючи перекласти на себе відповідальність.

Бажання швидкого заробітку – ілюзія
Бажання швидкого заробітку – ілюзія

Це чудово ілюструється алюзією з підніжжям якоїсь височезної гори, біля підніжжя якої стоять альпіністи, що стверджують, що підкорили всі можливі гори сусідніх планет. Які кричать у рупори, що ті, хто каже, що шлях – це просто шлях, і робота над собою – ідіоти і недалекі, бо є коротка дорога.

Коротка дорога на вершину якоїсь складної гори, по якій можна піднятись за годину, без втрат для сил і навантажень. І беручи нормальні кошти, які могли б, наприклад, закласти старт-ап якогось бізнесу біля цього ж підніжжя – вони підводять групу до якогось провалля і зникають.

Читайте також: Базова рабська ментальність українців, або Чому ми пробачаємо крадіжки наших податків політикам