6 липня Регламентний комітет Верховної Ради ухвалив рішення щодо усіх трьох подань, які Генпрокуратура скерувала на нардепа від "Народного фронту" Максима Полякова. Нардепи проголосували за зняття депутатської недоторканності з народного депутата з "Народного фронту" Максима Полякова, але не дозволили його затримати та арештувати.

21 липня Солом'янський райсуд столиці призначив Полякову запобіжний захід у вигляді застави в 304 тисячі гривень. Серед зобов'язань було й носіння електронного браслета. Одягнути браслет повинна Черкаська поліція, за місцем проживання нардепа. Вже 25 липня Поляков вніс заставу.

Читайте також: Чому депутати вибірково позбавляють недоторканності колег

Як повідомляють "Українські новини" з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Поляков вже вдруге проігнорував вимогу одягнути електронний браслет стеження.

Не вдягли браслет, бо депутат втік,
– повідомив співрозмовник з САП.

За його словами, прокуратура відкриє кримінальне провадження щодо депутата в зв'язку з невиконанням рішення суду.

Раніше у НАБУ оприлюднили так звану "бурштинову схему", у яку були залучені два депутати Борислав Розенблат з БПП та Максим Поляков з "Народного фронту".

Обидва депутати, за версією слідства, отримували хабарі на десятки тисяч доларів. Спусковим гачком для оприлюднення цієї схеми, стало затримання працівниками НАБУ охоронця Розенблата із ймовірним хабаром у 200 тисяч доларів.