У мережі про смерть журналіста та політика повідомив його син Ярослав Пілунський. Він зазначив, що його батько, справжній кримчанин, не покинув півострів і свій будинок.

Читайте також Від коронавірусу помер Георгій Морозюк – відомий на Рівненщині актор

У Криму помер Леонід Пілунський

Мій батько пішов. Сказав бути веселим, радіти кожному дню життя. Поет наскрізь просочений солоним вітром, він вмів охопити свідомістю весь світ цілком. І знайти в ньому справедливість, і боротися за неї,
– написав син Пілунського.

До слова, днями чоловік повідомив, що його тато бореться з коронавірусом. 19 листопада він був у реанімації.

Коротка біографія Пілунського

  • Леонід Петрович Пілунський народився 15 вересня 1947 року в Сімферополі.
  • Заслужений журналіст України. З 1996 року очолював Кримську крайову організацію Народного руху України.
  • У 2006 – 2010 роках був депутатом Верховної Ради Криму, заступником голови депутатської фракції "Курултай-Рух".
  • Пілунський виступав проти окупації Росією Криму. Після подій 2014 року він пішов із політики та зосередився на письменницькій діяльності. Однак продовжував жити в Криму.

Джерело: Вікіпедія

Уривок допису Ярослава Пілунського:

Мій батько пішов.
Сказав, бути веселим, радіти кожному дню життя. Поет наскрізь просочений солоним вітром, він вмів охопити свідомістю весь світ цілком. І знайти в ньому справедливість і боротися за неї...
Сказав, не забувати про батьківщину. Не покинув свій будинок та Крим. Залишився на своїй землі не тільки в радості. Справжній кримчанин, який знав його від підземних надр та підводних течій до історії народів, що передаються з рук до рук. Серцем і любов'ю знав корінний народ Криму. Ми повернемося додому і здійснимо твою мрію – справедливий до людей та природи край, де дихається легко та вільно.