Політику був 91 рік. Відповідну інформацію про його смерть повідомили росЗМІ, посилаючись на заяву центральної клінічної лікарні.

Варто знати Михайло Горбачов прожив 91 рік – довше, ніж срср: біографія єдиного президента червоної імперії

Помер Михайло Горбачов

росЗМІ повідомили про смерть Михайла Горбачова пізно ввечері 30 серпня. російські телеграм-канали написали, що політик напередодні смерті приїхав до лікарні на гемодіаліз.

Колишній генсек мав проблеми з нирками. Він лежав у спецвідділенні центральної клінічної лікарні та помер сьогодні (мовиться про 30 серпня – 24 канал) ввечері,
– повідомили росЗМІ.

Там також пригадали, що про проблеми Горбачова з нирками російські пропагандисти писали ще у червні.

Вони також додають, що інформація про його смерть ще не підтверджена офіційно, однак вже пишуть, де поховають Михайла Горбачова.

Зокрема, мовиться про Новодівочий цвинтар, який є одним з найвідоміших у Москві. Саме там похована його дружина Раїса. Тому росЗМІ відомо, що Горбачова похоронять поруч з нею.

Варто відзначити, що росіянин Михайло Горбачов помер в один день з іншим відомим російським персонажем іосіфом кобзоном, на "концерт" якого останні пів року вирушає багато росіян, які прийшли в Україну з війною.

Сам кобзон, любитель путіна та член його партії "єдіная расія", помер 30 серпня 2018 року також у Москві.

Зауважте Кравчук і Горбачов посперечалися, хто ж розвалив радянський союз

Коротко про життя і діяльність Михайла Горбачова

  • Михайло Горбачов був генсеком срср у 1985 – 1991 роках. Він був першим та єдиним президентом срср.
  • Варто пригадати, що мати радянського політика – українка. Відомо, що сам Горбачов у перші роки життя також говорив українською.
  • Його час у владі називають "перебудовою". Саме зникла цензура, почались кращі зв'язки союзу зі США та Європою, люди побачили, що таке відкритість та свобода слова. Він автор так званого "сухого закону".
  • Багато людей вважають, що саме цими та іншими – незвичними для срср – діями Михайло Горбачов розвалив союз радянських соціалістичних республік. Утім, звісно, процес цей насправді мав багато причин та чинників.
  • Варто пригадати, що у 2016 році в інтерв'ю газеті Sunday Times Михайло Горбачов заявив, що вважає правильним рішення путіна окупувати Крим, і, мовляв, він вчинив би так само.
  • Проте вже у 2022 році в розмові для Forbes Russia останній генсек срср заявив, що розчарований, адже путін "знищив його спадщину", розв'язавши війну проти України.

Дивіться також – історія Михайла Горбачова: відео