Військові лагідно називали волонтерку бабусею Людою. Про її смерть 24 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці повідомила офіцерка ЗСУ Олена Білозерська.

Зверніть увагу Від COVID-19 помер кандидат на місцевих виборах від ЄС Кучеренко

Завжди хотіла допомагати сама, а коли стала відомою і небайдужі люди намагалися допомогти їй, відмовлялася, брала лише те, що можна віднести солдатам. Земля пухом бабусі Люді, вічная пам'ять,
– написала Білозерська.

Дивіться фото Людмили Савченко з військовими / Фото з фейсбук-сторінки Марти Туманової

Що відомо про волонтерство Савченко

Волонтерці Савченко було майже 90 років. Вона мріяла побувати на фронті, але коли їй запропонували поїхати на Донбасі, відмовилася, бо не хотіла ставати тягарем для солдатів.

Савченко готувала їжу та годувала поранених у лікарні в Дніпрі, а також працювала у пункті відпочинку для військових "Вокзал Дніпро".

Що кажуть українці про Савченко

Українці вражені новиною про смерть волонтерки. У мережі вони діляться зворушливими коментарями про активістку. Пропонуємо найщемливіші:

  • "Вічна та світла пам'ять такій безмежно щирій душі! Царства Небесного!";
  • "Яка безмежно світла Людина! Шкода, що я не познайомилася з нею при житті... Світла пам'ять чудовій, праведній душі бабусі Лю!";
  • "Оце людина з великим серцем. Вона заслуговує, щоб стати символом людини яка за допомогу другим нічого собі не бажає крім факту що її старання допомогли другим. Вічная пам'ять".
  • "Затишного вічного життя бабусі Лю у новому домі".