"Кіборги", які торік нелюдськими силами захищали донецький аеропорт, сьогодні роздратовані безвідповідальністю командування і готові до заколоту. Обіцяна указом Президента демобілізація до 30 вересня у 2 батальйоні 17 бригади ЗСУ – відкладена.

Тиждень тому у ЗМІ просочилась повідомлення про те, демобілізацію третьої хвилі відтерміновано на місяць – до жовтня.

Олексій відслужив свій рік у 40-й бригаді. Отримав осколок у плече, ушкодження коліна та контузію. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького третього ступеня. Зараз лікується вдома. Однак досі не демобілізований.

Читайте також: Українським бійцям ставлять ультиматуми і не відпускають додому

Натомість, Генштаб одразу охрестив новину про подовження демобілізації фейком. Мовляв, жодне розпорядження не може суперечити указу Президента. І запевняють, що демобілізація, в тому числі військовослужбовців другого батальйону 17-ї танкової бригади буде проведено вчасно у визначені указом Президента терміни.

А тим часом заохочують бійців служити після демобілізації. І обіцяють, що військовослужбовці, які продовжать службу, отримають фінансові преференції.

Грошові заохочення такий самий міф, – побоюються бійці. Підрозділ Олексія стояв 50 днів в оточенні ворога. Підтримували кіборгів в аеропорту. За кожен день під обстрілами бійцям обіцяно по тисячі гривень. Грошей нема три місяці.