Про це розповів у коментарі "Радіо Свобода" речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко.

"Там неоднозначна ситуація, не зважаючи на те, що в Донбас натягнули тисячі вже одиниць техніки. Є інформація, що на половину з цих у них не вистачає механіків-водіїв. Там недоукомплектовані підрозділи. І після останніх спроб спровокувати наших військових на якісь контрнаступи, на ще щось таке, вони дуже багато втрат понесли. І бойовики бачать, що ці втрати не закінчуються, вони кожного дня. Буквально за минулу добу 5 бойовиків загинуло 15 поранено. Там дуже різні ступені поранення", – сказав Лисенко.

За його словами, пораненими терористами забиті всі лікарні, які тільки є у Горлівці та в Донецьку. Також переповнені морги.

"З моргами – то взагалі. Там вже як ВІП-морги. Тільки для російських військових, щоб їх можна було прим’яти. А всіх інших – я вже не знаю, куди вони їх дівають. Тому це дуже негативно впливає на психологічний стан людей, найманців, бойовиків. І, наскільки у нас є розвідувальна інформація, з тих бойовиків, які сюди вже приїхали, назад в Росію поки що не пускають", – розповів речник.

Читайте також: Російський ватажок терористів "ДНР" загинув на Донбасі