"Новий Колегіум УКУ – це масштабний формаційний простір для студентів, працівників та гостей нашого університету. Будинок спроєктований за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом. Офіційне відкриття Колегіуму заплановане на 26 червня", – йдеться у повідомленні університету.

Петро Порошенко розповів, чому вирішив інвестувати в УКУ та розвиток якісної освіти: "Український католицький університет – це оновлення і водночас відродження традицій української освіти. Це нові підходи не лише до навчання, УКУ формує нове розуміння освіти як залучення до спільноти зі своїми високими цінностями, професійними стандартами й розумінням місії".

"Вперше приїхав в Український католицький університет майже 20 років тому. До отця Ректора мене тоді привів Борис Ґудзяк. Ми тоді згадали фразу Черчилля: "Ми будуємо стіни, а стіни будують нас". Я думаю, що в УКУ – одні із найкращих стін, які будують одних із найкращих людей", – поділився спогадами Порошенко.

"Наша команда запровадила безліч реформ з 2014 по 2019 роки, які, на жаль, виявилися не незворотними. А щоб цей шлях виявився незворотним, нам потрібна ваша енергія, ваше переконання, ваш дух. Ми маємо бути однодумцями не тільки в духовному, професійному, патріотичному, а й в політичному плані й спільно захищати нашу європейську державу. Вірю, що професорсько-викладацький склад, наша Церква буде допомагати в цьому. Думаю, коли нас буде дивитися велика кількість студентів зі всієї України – вони точно будуть заздрити студентам Українського католицького університету", – зазначив п'ятий президент.

"Для мене важливим завжди було і є те, що за втіленням цієї місії стояли люди з великим моральним авторитетом – згадаю владику Любомира Гузара, Великого канцлера Блаженнішого Святослава, довголітнього ректора і теперішнього президента владику Бориса Ґудзяка, ректора о. Богдана Праха, проректора Мирослава Мариновича. Без перебільшення, можу сказати, що їхнє бачення створило нове явище не лише в освіті, а й у всьому суспільному житті", – наголошує п'ятий президент.

"На підтвердження цих слів нагадаю, що УКУ стабільно перебуває на найвищих сходинках українських освітніх рейтингів, дає якісну освіту не лише в гуманітаристиці, а й в ІТ, бізнес-менеджменті, в управлінні державним і суспільними процесами. Поза сумнівом, це навчальний заклад ХХІ століття, орієнтований на практику і на успіх його випускників у найрізноманітніших сферах діяльності", – констатує Порошенко.

"А ще важливо, що це український університет, тому що в ньому викладають і навчаються люди з різних кінців України. Вони приносять в його аудиторії розуміння всієї різноманітності нашого життя, формують бачення майбутнього і повертаються, щоб втілити його. Переконаний, що їм це вдасться, що УКУ багато зробив і зробить для оновлення України", – переконаний Петро Порошенко.

"Для мене була велика честь пожертвувати на будівництво нового Колегіуму УКУ. Це було те, чим я міг допомогти структурі, яка уособлює найвищу якість освіти. Бо студенти, які виходять з УКУ, не просто володіють рівнем знань, не просто патріоти, не просто професіонали, вони поєднують сучасні технології навчання і історичні категорії моралі, з якими тут виховують. Студенти УКУ є ще й активними громадянами України, які цікавляться політикою, які знають, за що вони борються. І сьогодні під час спілкування з ними, я мав можливість в цьому переконатися", – говорить Порошенко.

Лідер "Європейської Солідарності" подякував всьому професорсько-викладацькому складу УКУ.

"Дякую Ректору Богдану Праху – великому моєму другу, який є для мене натхненником у тих справах, які я роблю", – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у фейсбуці.