Про це повідомляє кореспондент 24 Каналу у прямому ефірі.

Там присутні і кілька народних депутатів. Зокрема, Віктор Чумак, Юрій Дерев'янко, а ще екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Прихильники Саакашвілі вже розбили імпровізоване наметове містечко. За словами ж Сакварелідзе, противників Саакашвілі на пункті пропуску немає.

Читайте також: Поліція вдруге намагалася завадити руху автоколони активістів, що їдуть зустрічати Саакашвілі

"Хочу зазначити, що противників тут немає. Всі противники сидять у Києві. Їхні імена – Порошенко, Аваков, Ахметов, Медведчук, Яценюк, Мартинюк і так далі. Іншого табору тут немає. Тут є "тітушня", яку просто найняли. І виходить так, що Петро Олексійович Порошенко – перший президент України, особливо "постмайданний президент", який насмілився найняти "тітушек" і направити їх з інших областей у Західну Україну", – сказав Сакварелідзе.

Соратник Саакашвілі також повідомив, що на пункті пропуску бачив багато "натренованих хлопців та осіб з кримінальним минулим".

І виявляється, саме ці люди ("натреновані хлопці та особи з кримінальним минулим" – 24) сьогодні будуть вирішувати долю України,
– додав він.

Нагадаємо, в суботу, 9 вересня, до пункту пропуску "Краковець" на кордоні з Польщею, через який планує повертатися в Україну лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі, прибули чоловіки спортивної зовнішності. Присутні на місці активісти "Штабу блокади торгівлі з окупантами" назвали цих чоловіків "тітушками".