Про це український президент сказав під час спільної прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель за підсумками їхньої спільної зустрічі у Берліні.

Читайте також: Маємо підтримувати Україну в політичному сенсі, – Меркель після зустрічі з Порошенком

Кілька днів тому я віддав доручення Службі безпеки України, Кабінету міністрів і Раді національної безпеки і оборони – секретарю Ради підготувати відповідний проект рішення, який в найближчі дні буде винесений на засідання Ради національної безпеки і оборони. Санкції будуть введені,
– запевнив Порошенко, відповідаючи на питання журналістів.

Він пояснив, що українські санкції "будуть максимально гармонізовані з рішенням уряду США".

"Безумовно, до складу санкцій буде внесений і пан Дерипаска (російський бізнесмен Олег Дерипаска – ред.), і інші олігархи, які на сьогодні є учасниками російських процесів, в тому числі й щодо активної роботи в Криму, й щодо постачання зброї збройним силам РФ (на сході України, – ред.), й звичайно реакція України буде швидкою й рішучою", – наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів, у переліку опинилось 38 російських багатіїв. Через обмеження, накладені Вашингтоном, російські олігархи зазнають неабияких збитків.