Про це йдеться у статті на сайті "24".

Джерело сайту в Раді судової реформи при Президентові припускає, що у законопроекті 6232 з’явилися речі, які суттєво збільшують владу суддів, бо Адміністрація Президента на це погодилася, в обмін на подальшу лояльність суддів.

Влада іде їм на зустріч, тому що в судах часто вирішується важливі для неї справи. У кулуарах Адміністрації Президента гру у піддавки із суддями називають “співпрацею",
– розповів один з членів Ради з судової реформи.

Цей законопроект вже викликав негативну реакцію експертів та громадськості через статті, які дають суддям більше контролю над судовим процесом.

Джерело стверджує, що суддям не подобається, коли їм доводиться слухати резонансні справи у відкритому доступі для громадськості. З їхньої точки зору вони мають отримати право більше керувати судовим процесом, ніж зараз.

Найбільше впливу у Раді судової реформи при Президенті України мають чинні голови найвищих судів України. Туди входять Голова Конституційного Суду Юрій Баулін, Суддя Верховного суду Олександр Волков, Голова Вищого спеціалізованого суду Борис Гулько та інші.

Представники громадськості, адвокати та знані юристи, що також є членами цієї ради, перебувають у меншості.

Подробиці читайте у статті: Угода з Фемідою: як Порошенко після реформи отримає своїх суддів