Про це пише видання "Європейська правда", посилаючись на джерела в дипломатичних органах.

Вже найближчим часом Адміністрація Президента має зробити офіційну заяву.

Читайте також: Розмова Порошенка з Трампом – в Білому домі зробили важливу заяву

"Йдеться про повноцінний державний візит Порошенка у Вашингтон, який включатиме всі зустрічі з ключовими особами, в тому числі з президентом Трампом", – розповів один зі співрозмовників видання.

Узгодили навіть конкретну дату – наразі відомо, що зустріч відбудеться у червні. Одне із джерел видання повідомило, що зустріч президентів Порошенка та Трампа запланована на наступний тиждень.

Про ймовірне оголошення цього візиту повідомила також редактор "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе.

При цьому головний редактор видання "ГОРДОН" Олеся Бацман з посиланням на свої джерела в Адміністрації Президента заявляє, що зустріч відбудеться 20 червня.

"Ну ось і конкретика! Президент Порошенко і президент Трамп зустрінуться у Вашингтоні 20 червня! Об 11:00 по Америці. Тобто з Путіним на саміті в Німеччині Трамп буде розмовляти вже зарядженим. Після цього Порошенко полетить до Брюсселя на Раду ЄС, де будуть обговорюватися антиросійські санкції. Літо перестає бути нудним", – написала Бацман.

До речі, якщо Порошенко справді приїде до Вашингтона у червні, то це означатиме, що Трамп зустрінеться з Порошенком швидше, аніж з Путіним. Перша зустріч президентів США та РФ має відбутися на початку липня на саміті G20 в Німеччині.