Про це у своєму відеоблозі "Чесна політика" розповів народний депутат Сергій Лещенко.

Читайте також: Волкер порівняв вчинки Путіна та Порошенка

Як зазначив депутат, склад ЦВК свого часу був визначений у кількості 15 осіб пропорційно до кількості та розмірів регіонів, населення України, обсягу завдань, і головне – організації роботи в комісії.

"Зараз, коли вибори не проводяться в Криму та більшій частині Донецької та Луганської областей, де живе близько 10% виборців, – відбувається збільшення кількості членів ЦВК. Особливо цинічно, що в пояснювальній записці спікер Ради Андрій Парубій, який є автором закону, написав, що збільшення числа членів ЦВК не потребує додаткових бюджетних грошей", – сказав Лещенко.

Це відверта брехня, адже, окрім забезпечення двох додаткових членів виборчкому (вони отримуватимуть зарплату на рівні міністрів), буде необхідно нарощувати апарат ЦВК для обслуговування двох додаткових членів. Усі ці маніпуляції вказують на одне – влада готується до фальсифікації на виборах. Порошенко не збирається просто так віддавати владу – надто багато грошей вона приносить, а також рятує від переслідування правоохоронними органами, – заявив нардеп.

За його словами, щойно Порошенко стане екс-президентом, як він постане перед Антикорупційним бюро. І можна лише уявити, які кримінальні справи буде відкрито на чинного ще главу держави.

Відео повного випуску відеоблоку "Чесна політика" за 22 вересня 2018 року