Про це Президент повідомив учора в інтерв'ю українським телеканалам.

По подіях у Волновасі, по подіях в Свердловську, по подіях в Червонопартизанську, де здалися в полон військовослужбовці 51-ї бригади, було дано доручення розформувати бригаду,
- сказав Порошенко.

За його словами, підрозділи будуть відправлені на місця постійної дислокації, а замість них сформують бригаду з іншим складом і під іншим керівництвом, яка буде називатися 14-ю бригадою.

Глава держави також наголосив, що для тих, хто порушував будь-які накази, є відповідна процедура, і на сьогодні “достатня кількість тих, хто порушив наказ, перебувають під слідством”.

Порошенко нагадав про ініціативу щодо відновлення діяльності військових прокуратур задля дотримання законності в армії.

“Значно посилена діяльність військової служби правопорядку саме для того, щоб не допускати цього, щоб знати, що відповідальність невідворотна за порушення наказу”, - підкреслив президент.

Нагадаємо, військовим 51-ї бригади, які під час бою 25 липня відступили на територію Росії і потрапили в полон, висунули звинувачення за ст. 409 Кримінального кодексу ("ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом"). У серпні в апеляційному суді Запорізької області розглядали скарги військової прокуратури щодо запобіжного заходу для бійців 51-ї бригади.