Свою реакцію на те, що більшість нідерландців висловились проти, Порошенко опублікував у відеозверненні на своєму Youtube-каналі.

Я дякую кожному, хто проголосував "за", а це сотні тисяч прихильників України. Я дякую всім, хто брав участь у популяризації України в Голландії, а це є і політики, і волонтери, і зірки спорту та культури,
— зазначив український президент.

Водночас він нагадав, що цей референдум є лише консультативним і остаточне рішення все одно залишається за урядом та парламентом Нідерландів.

Порошенко вважає, що ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи.

"Хочу відповідально заявити, що незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це — шлях до модернізації Української держави і зміцнення її незалежності. Ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Україну, як і свободу, не спинити", — наголосив президент.

Читайте також: Україні доведеться укладати нову Угоду про асоціацію з ЄС, — журналіст

Нагадаємо, 6 квітня у Нідерландах відбувся загальнонаціональний референдум про Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

За даними екзит-полів, за асоціацію України та ЄС проголосувало лише 38,1% громадян Нідерландів, проти — 61,1%. Явка становила трохи більше 32,2%. Офіційні результати оголосять 12 квітня.