Адміністрація Президента України продемонструвала блискавичну реакцію на критичні зауваження щодо кадрової політики на території Луганської області, зокрема у Сватівському районі, який знаходиться під юрисдикцією української центральної влади.

30 березня у ЗМІ я розмістив статтю "Чому влада не довіряє українському Донбасу?", в якій йшлося про те, що в Луганській області на територіях, які контролюються українськими військовими при владі досі залишаються ті самі люди, які виконували вказівки Партії регіонів і КПУ, ті самі, що влаштовували незаконний референдум 11 травня.

В статті наводився приклад призначення на початку травня 2014 головою Сватівської райдержадміністрації Олексія Борзило, який свого часу був активним учасником місцевого "Антимайдану" і депутатом райради від Партії регіонів. Під час Євромайдану Борзило брав активну участь у мітингах і акціях, організованих місцевим відділенням ПР і закликав Віктора Януковича "вжити всі законні і незаконні заходи" щоби ліквідувати Майдан у Києві.

31 березня Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження №311/2015-рп про звільнення Борзило з посади голови Сватівського районної державної адміністрації Луганської області.

"Звільнити Борзило Олексія Івановича з посади голови Сватівського районної державної адміністрації Луганської області", - йдеться в тексті розпорядження.

Пану Цеголку міцно тисну руку! Зроблено перший крок на шляху очищення влади від антиукраїнських сил на Луганщині.

Читайте також: "ЛНР" грабує мирне населення. Офіційні докази