Фото з засідання фракції у своєму Facebook опублікував журналіст Володимир Горковенко.

Читайте також: Законопроект Порошенка про реінтеграцію Донбасу: стало відомо, що передбачає документ

За його словами, Порошенко прибув до Ради перед початком пленарного засідання, щоб переконати своїх депутатів проголосувати за законопроекти щодо Донбасу, які Президент вніс на розгляд парламенту напередодні.

На засіданні фракції Порошенко розповів історію про те, як він спілкувався по телефону з мамою одного з учасників "Ігор нескорених", в яких вперше в історії брали участь українські ветерани АТО.

Виявилося, що жінка живе в одному з містечок окупованого Донбасу. Вона не хоче залишати свою домівку. Запитала Президента: "Коли ви нас звільните?". Вона просила їх не кидати і не "відрізати", як пропонує одна з політичних сил. Під час голосування за ці законопроекти Президент попросив згадати про цю маму,
– цитує Порошенка Горковенко.

До слова, пленарне засідання Верховної Ради у четвер відбулось з кількахвилинної затримки через те, що депутати затримувались на засіданні фракції.

Нагадаємо, 4 жовтня Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу та проект закону про створення умов для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.