Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела.

Як підкреслює ресурс, у такому неформальному засіданні брали, зокрема, участь президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, генпрокурор Юрій Луценко, мер Києва Віталій Кличко, а також міністри, що представляють БПП в уряді.

Читайте також: У Порошенка відгуляли корпоратив: були всі від Гройсмана до Луценка

Залісся, БПП, Порошенко

У "Заліссі" гуляв весь БПП

"В основному виступ президента стосувався початку політичного сезону. Говорив трохи про міжнародні справи, про децентралізацію, про важливість мажоритарників", – розповів співрозмовник видання.

За його словами, це був мотиваційний виступ президента та неформальна розмова з ним.

Залісся, БПП, Порошенко
У "Заліссі" відбулася неформальна зустріч Порошенка з нардепами від БПП

Інші ж джерела зазначають, що також було і неформальне спілкування з прем'єром і з генпрокурором – до прикладу, Луценко жартував, що прийшов без подань.

До слова, гостей ніхто з відомих артистів не розважав.

Журналісти додають, що після завершення заходу з резиденції виїжджали чисельні кортежі з високопоставленими чиновниками та сім автобусів з правоохоронцями, які забезпечували охорону, та пожежні машини.

Депутати покидають "Залісся" після зустрічі з Порошенком

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що у "Заліссі" відбувається неформальна зустріч президента Петра Порошенка з народними депутами від БПП. Зокрема, біля резиденції було помічено автівку "сірого кардинала" політсили Ігора Кононенка.