Суперечка сталася, коли голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко сказав, що діяльність Михеїл Саакашвілі хвалять більше, аніж діяльність інших губернаторів, пише "Українська правда".

"Це, звісно, усе добре (що пропонує команда Саакашвілі), але у цей час усі інші теж працюють. Дніпропетровська область, наприклад…Я не мислю такими категоріями, як мислить Саакашвілі – я вважаю, що там є деякі складнощі із законом, і губернатори не мають повноважень для того, щоб не виконувати закон", — сказав він.

Спочатку Кабінет міністрів повинен скасувати свої підзаконні акти, і Верховна Рада повинна їх змінити. Або пан Давид (Сакварелідзе) буде приходити до мене, у першу чергу,
— продовжив Резніченко.

На цьому моменті Саакашвілі втрутився і перебив його: "Справді, закон не передбачав тут будівництво от того, що ми робимо… Що Вам краще: щоб Україна розвивалася чи щоб прокурор до Вас не приходив? Треба вибирати".

Тоді Резніченко попросив Саакашвілі не перебивати його.

"Вступати в перепалку не дозволяю. Слово надаю лише я", — зупинив перепалку Порошенко.

"По-друге, у нас на сьогодні, на щастя, чи на жаль, йде паралельний процес – внесення змін до законодавства, президент володіє законодавчою ініціативою, ви – президентська вертикаль, і я чекаю від вас проектів змін до закону, які вам розв’язують руки, або до нормативних моментів – у вас є представництво в уряді", — додав глава держави.

Читайте також: Саакашвілі не зупиняється: тепер в Одесі ще й суддівський скандал