Президент зазначив, що вже обговорював необхідність такого каналу з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і розраховує на підтримку своєї литовської колеги, повідомляє прес-служба Глави держави.

Нам нагально необхідно зараз створити транс-європейський російськомовний канал мовлення. Я запропонував, і розраховую на Вашу підтримку, щоб ми поширили його на Литву. У вас є російськомовна аудиторія, ми готові направити найкращих журналістів, можемо створити умови. Важливо, щоб у Литві розуміли, що відбувається, важливо доносити альтернативну позицію,
— наголосив Порошенко.

Він також зазначив, що "це має бути окремий канал, який буде доступним у будь-якому готелі, у кожній лікарні".

"Ми відкриті до будь-якої допомоги та готові надіслати своїх експертів", — заявила Грібаускайте.

Президент Литви повідомила про прийняте Європейською Радою рішення щодо протидії дезінформації. Європейській Комісії доручено підготувати пропозиції, і всі країни-члени делегують своїх експертів для цієї діяльності. "Ми готові до спільної відповіді з боку Європейського Союзу, але ще слід обговорити конкретні пропозиції. Ми відкриті до будь-яких ідей", – наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 21 березня, Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте, яка перебуває в Україні з робочим візитом.