“Сторони обмінялись думками щодо міжнародних зусиль для деескалації ситуації у Донецькій та Луганській областях та скоординували подальші кроки. Глава держави повідомив, що має намір використати всі можливості для реалізації Мирного плану. Зокрема, зазначив він, для цього українська сторона готова до роботи в рамках Тристоронньої контактної групи в найближчі дні”, - повідомляє прес-служба глави держави.

Петро Порошенко та Ангела Меркель домовились скоординувати зусилля напередодні засідання Європейської Ради 30 серпня для можливих подальших рішучих дій з боку Європейського Союзу.

Як відомо, раніше відбулася розмова між Президентом Росії та Канцлером Німеччини. Путін поінформував Меркель про те, що РФ готує нові “гуманітарні конвої” для Донбасу.

Натомість Меркель зажадала від російського президента пояснень щодо "ймовірного перебування російських військових на території України". Німецький канцлер наполягала в розмові з Путіним на інтенсифікації роботи "контактної групи" за участю представників ОБСЄ, Росії та України для ефективної охорони кордонів та припинення вогню.