Відео із заявою спецпредставника США сам Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Хто насправді винен у конфлікті Порошенко-Саакашвілі

"Україна – країна, у якій діє верховенство права. Будь-хто, до прикладу, колишній президент Саакашвілі, має право на слухання справи в українському суді. Сподіваюся, що припиниться ескалація політичної драми, і всі зосередяться на правовому врегулюванні. Це для України не менш важливо, ніж боротьба з корупцією та економічні реформи", – заявив спецпредставник США.

За його словами, Україна має бути сильною країно: як у економічному, так і у демократичному плані, яка поборить, в тому числі, і російську агресію.

Відтак він би порадив Президенту України Петру Порошенку, сфокусуватися на питанні верховенства права, укріпленні інституцій і власному управлінні державою.

"Для того, щоб Україна стала успішною країною слід вирішити багато питання та запровадити велику кількість реформ", – додав Волкер.

Нагадаємо, 12 вересня Міхеїл Саакашвілі біля львівського готелю "Леополіс" у присутності журналістів ознайомився з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону, однак згодом підписав заперечення, що не погоджується з документом. Отже, справу Саакашвілі вирішуватиме Мотиський районний суд Львівської області у понеділок, 18 вересня.