Зокрема, посилені заходи стосуватимуться контролю за дотриманням обмежень на пасажирські перевезення, розповів заступник голови патрульної поліції Олексій Білошицький у коментарі "Громадському".

Цікаво По всій Україні курсуватимуть автомобілі з гучномовцями та інформуватимуть про карантин

Поліція й інші служби, які займаються контролем транспортних перевезень, 18 і 19 березня працювали передовсім у превентивному режимі,
– зазначив Білошицький.

У межах таких превентивних заходів поліцейські попереджали людей, проводили роз'яснювальну роботу про необхідність дотримуватися карантину, а також про відповідальність за порушення.

Заступник очільника патрульної поліції також підкреслив, що на дорогах України працюють мобільні групи з представників поліції, Нацгвардії і рятувальників, які контролюють дотримання правил карантину.

Що відомо про карантинні обмеження в Україні?У межах карантину в Україні тимчасово заборонили міжміське автомобільне, залізничне і авіаційне сполучення. У Києві, Харкові і Дніпрі закрили метро.

Так само обмеження стосуються і громадського транспорту – у маршрутці, трамваї чи тролейбусі одночасно можуть перебувати не більш як 10 пасажирів. Усі повинні бути у засобах індивідуального захисту.