Компанія постійно перебуває на зв'язку з Міністерством охорони здоров'я України та веде консультації, запевнили в Укрпошті.

Цікаво: Раша Срака стала послом Словенії в Росії: мережею шириться черговий фейк

Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. Просимо довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію,
– наголосили в компанії.

Поширюючи цю інформацію у фейсбуці, Укрпошта також прикріпила UaReview про те, буцімто усі посилки з Китаю спалюватимуть. Втім саме видання позиціонує себе як жартівливий ресурс.

Раніше видання жартувало про те, що Укрпошта проводитиме візуальний аналіз посилок з Китаю на вміст бактерій або одразу спалюватиме їх. Мовляв, спалити посилки значно дешевше, ніж дезинфікувати.

Якщо вірити жартівливим новинам UaReview, то для того, аби уникнути конфліктів, що виникнуть через спалення посилок, то листоношам "дозволять бити невдоволених клієнтів та використовувати матюки для самозахисту".

Важливо! Ресурс UaReview і сам позиціонує себе як портал жартівливих "новинок". Його повідомлення й справді доволі кумедні, але не є справжніми новинами.