Про це повідомило видання Associated Press з посиланням на правила проживання, які набрали чинності в суботу, 13 жовтня.

Читайте також: Ассанж більше не головний редактор WikiLeaks: причина – дуже банальна

Згідно з документом, опублікованим на сайті Codigo Vidrio, Ассанжу наказали підтримувати порядок у ванній кімнаті і попередили, якщо він не буде належним чином дбати про кота, то тварину конфіскують з території посольства.

Також засновника WikiLeaks обмежили у візитах – тепер усі, хто хоче відвідати Ассанжа, за три дні до візиту зобов'язані подати на ім'я посла письмовий запит. Винятком з цього правила є лікарі, в тому випадку якщо засновнику WikiLeaks буде потрібно медична допомога.

Якщо Ассанж не виконуватиме ці приписи, то він втратить свій притулок і його передадуть владі Великобританії.

Хто такий Джуліан Ассанж?Це австралійський журналіст, який заснував у 2006 році організацію WikiLeaks. На її сайті розміщені секретні документи та матеріали, які викривають багатьох світових лідерів.

У 2010 році шведські правоохоронні органи звинуватили Ассанжа в сексуальних домаганнях і зґвалтуванні і звернулися до Великобританії з вимогою про екстрадицію. У 2012 році британський суд ухвалив рішення про арешт і видачу Ассанжа Стокгольму. Відтоді засновник WikiLeaks переховується у будівлі посольства Еквадору у Лондоні.

На переконання самого Ассанжа, Швеція має намір видати його США, де йому через публікацію в WikiLeaks секретних документів загрожує довічне ув'язнення.