Саме тому RT Tax створила спеціальний відділ, аби поширювати інформацію серед українців їхньою рідною мовою, розповідає 24 Канал. Детальніше про те, як можна отримати податкові відшкодування, звітуючи про свої кошти перед країною, в якій живе людина, розповідаємо у матеріалі.

Читайте також Обмеження виїзду та скорочення виплат: що зміниться для українських біженців у ЄС

Що таке щорічна декларація про доходи

Щорічна декларація про доходи підсумовує, скільки працівник заробив та сплатив податків за рік. Зазвичай її заповнення є обов'язковим. Але це також може принести людині фінансову вигоду.

Роботодавці заздалегідь сплачують податки як частину зарплати працівників – це загальноприйнята практика. Роботодавець перераховує ці авансові платежі до місцевої податкової служби щомісяця на ім'я людини. Але є багато факторів, які можуть зменшити податки, і у цьому в кожній країні є свої особливості. При заповненні декларації про доходи можна використовувати всі можливі пільги, аби зменшити податкове зобов'язання.

Скільки переплачених податків можна повернути

Чого ж очікувати? Приблизно в 9 випадках з 10 роботодавець сплачує більше податків, ніж фактично винен працівник. Декларація про доходи є основою для повернення переплачених податків. Скільки ж коштів можна повернути? Це залежить від багатьох факторів, але середні суми повернення в найпопулярніших країнах для переїзду становлять:

  • Німеччина – 1072 євро,
  • Нідерланди – 975 євро,
  • Велика Британія – 1017 фунтів,
  • Ірландія – 1096 євро,
  • Австрія – 904 євро,
  • Норвегія – 5822 крони.

Подання декларації про доходи не лише відкриває двері до податкових відшкодувань, але й дозволяє українцям отримувати додаткові вигоди від місцевого уряду. Зокрема, однією з таких переваг є дитячі гроші: у Німеччині це до 250 євро на кожну дитину, у Нідерландах – 270 євро на маленьких дітей і до 385 євро на старших, у Норвегії – 970 крон на місяць.

Як подати декларацію про доходи

Той, хто добре знає мову країни, у якій живе, може спробувати подати декларацію про доходи самостійно. Або ж можна скористатися послугами податкових експертів – так буде набагато швидше, простіше, ефективніше і, найголовніше, без жодних ризиків.

Зокрема, українці можуть звернутися до фахівців RT Tax. Компанія працює на основі успішної комісії, що означає, що клієнти платять за послуги тільки тоді, коли отримують відшкодування, без необхідності авансового платежу.