За його словами, в Україні потрібно заборонити російські серіали, так як, на сьогоднішній день, кіно та серіали перестали бути продуктом, який доносить певну інформацію, а використовується як засіб для інформаційної війни.

Я хочу скептикам, які говорять, що немає чим замінити такий продукт, нагадати нещодавню ситуацію, коли ми говорити, чи потрібно перекладати іноземні фільми українською мовою, й один із аргументів, які використовували скептики, було те, що в нас немає якісних компаній, які можуть робити якісний переклад. Після таких нововведень, буквально за рік, у нас з'явились компанії, які роблять чудовий переклад і ми маємо змогу ходити до кінотеатру і дивитися фільми саме з українським перекладом, – розповів Журжій.

Щодо маркування іноземних товарів, він сказав, що на практиці в Україні всі рішення місцевих органів влади, які намагалися встановлювати додаткові вимоги для суб'єктів торгівлі – оскаржувались.

Є проблема міжнародних компаній, які виробляють продукцію, наприклад, в РФ і завозять її в Україну з РФ. Якщо громадяни перестануть споживати таку продукцію, то міжнародним компанія доведеться приймати певні рішення – або завозити аналогічну продукцію з Європи, або відкривати виробництво в Україні, — розповів юрист.

Він вважає, що потрібно створювати умови, щоби іноземні компанії відкривали в Україні бізнес. До цих умов відносяться, по-перше, подолання корупції, по-друге, забезпечення правосуддя для того, щоби суди могли виносити незалежні рішення, і, по-третє, оподаткування, але воно має бути достатнім і прийнятним.

Далі – дивіться у відеосюжеті.