У своєму звернення глава української розвідки запевнив, що тимчасово окупований Крим, Донбас та інші території, які загарбала Росія, повернуться додому.

Дивіться також Ми наближаємось до кінця війни, – Буданов пояснив, чому Росія виведе свої війська з України

Речник Одеської ОВА Сергій Братчук зазначив, що повідомлення Буданова пролунало на всіх кримських радіостанціях і навіть на Москві та Краснодарі.

Якщо коротко: Україна скоро повернеться, а всі зрадники будуть ліквідовані,
– пояснив Братчук.

Звернення Буданова разом з гімном України передавали на хвилях радіо "Спутник в Крыму" і радіо "Вера", у низці районів півострова. Обидві радіостанції входять до "Газпром-Медиа Радио", а перша також є частиною медіагрупи "Россия сегодня".

Російські ЗМІ не уточнили, про що саме казав Буданов в ефірі, однак заявили, що у зверненні були "погрози". Радіомовлення перервали. Окупанти стверджують, що в Сімферополі та Севастополі зламати ефір не вдалося.

"Крим, Донбас і весь південь України назавжди повернуться додому. Ми знайдемо кожного зрадника України, де б вони не ховалися. Усім патріотам: час діяти настав. Чекайте. Ми йдемо до вас", – сказав Буданов.

Звернення Буданова, що лунало на окупованих територіях та у Росії: дивіться відео

Раніше Буданов прогнозував, що невдовзі в Росії виникне питання про політичну та безпекову архітектуру регіону, який простягається від Східної Європи до азійської частини Росії. Потенційно це може змінити політико-територіальну конфігурацію Росії.

"І це не питання десятиліть, це може статися швидко. Світу не потрібна російська федерація в тому вигляді, як вона є сьогодні, яка загрожує всьому світу. І крім ядерної загрози, Росії більше нічого запропонувати. Ця загроза нікому не потрібна. Росії доведеться змінюватися", – підкреслив очільник розвідки.

Водночас він зауважив, що завершення війни можливе лише за умови відновлення територіальної цілісності України до кордонів 1991 року. Будь-який інший варіант для України є неприйнятний, адже найменша територіальна поступка згодом може призвести лише до нового конфлікту.