Близько пів на 2 ночі моніторингові канали сповістили про те, що ворог підняв у небо відразу 7 бортів стратегічної авіації Ту-95мс. Мовиться про носіїв ракет повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55. Пізніше інформацію про це підтвердили у Повітряних силах ЗСУ.

Читайте також Росіяни атакували Чугуїв: поцілили у район житлової забудови, є жертва

Коли будуть біля пускових рубежів

О 01:49 Повітряні сили зазначили, що зафіксований зліт кількох Ту-95мс з аеродрому Оленья, що у Мурманській області. Орієнтований час виходу на пускові рубежі – 04:00.

У Повітряних силах закликають слідкувати за їхніми повідомленнями. А також не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, якщо її озвучать у вашому регіоні!

Близько півночі вдарили по Чугуєву

  • Близько півночі 15 лютого російські загарбники завдали удару по Чугуєву, що на Харківщині. Відомо, що під атаку потрапив район житлової забудови.
  • Міська голова Галина Мінаєва журналістам розповіла, що внаслідок атаки по Чугуєву загинула щонайменше одна людина. Вона також додала, що російські загарбники поцілили у район житлової забудови.
  • Відомо, що тіло загиблої жінки відшукали у зруйнованому приватному будинку. За словами Мінаєвої, у громаді вночі пролунали два вибухи. Фахівці продовжують оглядати місця влучань російських ракет.
  • Відомо, що повітряну тривогу на Харківшині оголошували о 00:04. У той самий час про вильоти з Бєлгородської області повідомляли моніторингові канали. А вже о 00:05 Повітряні сили зазначили, що ракета летить курсом на південь області.
  • О 00:06 кілька вибухів пролунало на Харківщині. А вже о 00:30 у регіоні оголосили відбій повітряної тривоги.