Про це 24 каналу розповів директор Центру досліджень армії Валентин Бадрак. Він також зазначив, що у час такого режиму "тиші" Україна перебуватиме у критичній залежності від західного світу.

Читайте також Січеславські десантники приземлили бойовий російський вертоліт Ка-52

Та я не впевнений, що західні партнери достатньо швидко нам поставлять усю необхідну зброю, адже це все гроші. Зараз ми інтегровані у загальну систему безпеки, захищаємо Європу та увесь континент. У разі ж перемир'я – можуть бути зовсім інші погляди,
– ділиться побоюваннями Валентин Бадрак.

За його словами, ми пам'ятаємо, як українські захисники знаходили у російських танках Т-72 французькі тепловізори.

Теж варто акцентувати на тому, що російські безпілотники "Орлан" містять не лише американські та японські деталі, а ще й швейцарські та німецькі, додає Бадрак.

"Уся ця ситуація виглядає для нас не дуже добре, і якщо ми вже зосередимось на перемир’ї, то варто отримувати гарантії від кожної країни окремо, а також потрібно запустити паралельні виробництва ракет – на щастя, є такі країни, які розуміють цю небезпеку", – додає директор Центру досліджень армії.

Валентин Бадрак переконаний, що нам потрібна західна зброя, аби захистити Україну зараз.

Якби ми вибили росіян хоча б на рівень 24 лютого 2022 року, то ми могли б казати про те, що режим путіна не протримається і він щонайменше зміниться,
– переконаний фахівець.

Вас може зацікавити: Якою є загроза з білорусі – дивіться відео