Наслідки для екології

Забруднений ґрунт та водойми, знищений врожай – далеко не повний список наслідків наймасштабнішої пожежі в історії незалежної України. Проте незалежні екологи стверджують, що влада навмисне і невипадково дотепер замовчує справжні наслідки пожежі.

Читайте також: Журналісти викрили шокуючі факти про "солодкі" резерви України

Після публічних заяв чиновників про чистоту продуктів і відсутність будь-яких загроз, Державна екологічна інспекція видала таємний внутрішній наказ. За ним, всю інформацію про результати перевірок об'єктів з обмеженим доступом відтепер автоматично відносять до конфіденційної. Таке розпорядження з'явилось після пожежі на нафтобазі.

Хід розслідування

Пекельна катастрофа позбавила життя п'ятьох людей, четверо з яких – пожежні, ще 16 лишилися інвалідами. За рік після трагедії родичі загиблих та постраждалі лишилися сам на сам зі своєю бідою і геть зневірилися в існуванні справедливості.

На "до" і "після" розділила аварія на БРСМ долі сімей рятувальників – хтось втратив сина, хтось батька свого, а хтось чоловіка.

Читайте також: Як відмивають гроші у кабінетах ДСНС

Перші особи держави після пожнжі не скупилися на обіцянки і в один голос обіцяли: розслідування катастрофи буде неупередженим, а справжні винуватці – отримають по повній.

Тільки от рік минув, а справа БРСМ-му почала обростати новими деталями та підкилимними договірняками. Держава до нафтової компанії не має жодних претензій. Принаймні, документально це ніяк не оформлено.

Хто прикриває приватну компанію та чи покарають винних у смертельній пожежі – дивіться у розслідуванні.