Ще 400 мільйонів на такі ж машини урядовці виділили у цьому році. І поки Генпрокуратура розслідує справу про змову керівників ДСНС із підприємцями, служба змінює вже третього очільника за останні два роки. Агенти "ЦРУ" поспілкувалися з екс-головою ДСНС, який "пролив світло" на закулісну роботу Держслужби.

Тільки торік на ДСНС виділили майже 4 мільярди гривень. Про їхнє використання чиновники періодично звітують на презентаціях обладнання, техніки та екіпіровки, яка відправляється до рятувальників. На одній з таких презентацій були і наші агенти. А потім відправилися туди, де про кращі зразки хіба що чули.

Стара техніка, погана екіпіровка та відсутність належної бойової підготовки. Все це вкупі дуже дорого коштує і тим, хто рятує, і тим, кого рятують. Через цинічну жадібність нагорі люди втрачають не тільки своє здоров'я, але і життя.

Смерть однієї людини — це трагедія. Двох — вже статистика. І поки родини загиблих змушені доводити керівникам ДСНС, що їхні рідні загинули героями і вибивати компенсацію, чиновники на всіх рівнях продовжують грабувати державну службу та її працівників. Далі — дивіться у програмі.