Найперше має бути проведена перевірка готелів та санаторіїв, наголосив Володимир Гройсман.

Важливо: Від пожежі в одеському готелі "Токіо Стар" постраждало 18 людей: що про них відомо

Власники та керівники таких об'єктів повинні нести повну відповідальність за безпеку людей, а винні мають бути покарані,
– заявив прем'єр.

Крім того він висловив співчуття рідним загиблих та подякував рятувальникам, які самовіддано боролись з вогнем і врятували з пастки людей.

Що відомо про пожежу в одеському готелі "Токіо Стар"?У ніч на 17 серпня в Одесі спалахнув готель "Токіо Стар". Щонайменше 8 людей загинули, ще 18 постраждали. Підрозділи ДСНС врятували близько 10 осіб. Вогонь охопив більше 1 000 квадратних метрів. Під час пожежі у готелі перебувало орієнтовно 200 людей.

Поліція розглядає три основні версії причин пожежі: умисний підпал з метою приховати вбивство, порушення правил пожежної безпеки та необережне використання вогню постояльцями готелю.

Внаслідок пожежі постраждали 18 осіб. Серед них є іноземці та діти. До того ж, 7 постраждалих перебувають у важкому стані, ще 2 – у стані середньої важкості.

Володимир Зеленський вже встиг відреагувати на трагедію. Він пообіцяв, що усі винні понесуть відповідальність, а зокрема, і власник готелю Вадим Чорний. Той зі свого боку сказав, що готовий до відповідальності, якщо його провину доведуть.