Про це повідомляє служба BBC.

Танкер має на борту 136 тисяч тон конденсату, який є надлегким видом сирої нафти. Тож існує небезпека масштабної екологічної катастрофи, адже з танкера розливається нафта.

Рятувальники розширили пошук 31 зниклого члена екіпажу. На цей момент знайшли тіло лише одного моряка. А всього на борту танкера перебували 30 іранців та двоє бангладешців. На вантажному судні врятували 21 громадянина Китаю.

Читайте також: Венесуела випустить перші 100 мільйонів власної криптовалюти El Petro, яка забезпечуватиметься нафтою

У вівторок, 9 січня, міністерство транспорту Китаю заявило, що сильні вітри, дощ і хвилі висотою до чотирьох метрів заважають зупинити пожежу. Повідомляється також, що пошуково-рятувальна операція тепер охоплює площу 2330 квадратних кілометрів.

Чиновники оголосили, що офіційне розслідування інциденту за участю кількох державних відомств розпочалося у вівторок, 9 січня.

Нагадаємо, іранський танкер Sanchi під прапором Панами віз конденсат з Ірану до Південної Кореї. На своєму шляху він зіткнувся із зареєстрованим у Гонконзі вантажним судном CF Crystal, що перевозило зерно з США. Зіткнення сталося 6 січня в гирлі дельти річки Янцзи. Його точна причина невідома.