Про це повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"Станом на 10 годину 30 хвилин для локалізації та гасіння пожежі на 6-й арсенал прибув пожежний танк ГПМ-54 з 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України", – мовиться у повідомленні.

Читайте також: Снаряди посеред вулиць: наслідки вибухів біля Ічні показали на моторошних фото і відео

У Генштабі також зазначили, що інтенсивність вибухів боєприпасів на арсеналі продовжує зменшуватись, проте досі спостерігається задимленість. Лунають вибухи боєприпасів до стрілецького озброєння.

Варто зауважити, що за даними Генштабу, на військових складах біля Ічні не зберігалось жодних великокаліберних ракетних комплексів та артилерійських систем.

Вибухи на військових складах біля Ічні: дивіться відео

Нагадаємо, що рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів, закрито повітряний простір, припинено рух низки поїздів і перекрито низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини.

Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. А в Міноборони сповістили, що найімовірнішою причиною вибухів на арсеналі поблизу Ічні є диверсія.