Про це повідомив засновник і генеральний директор Corezoid, заступник голови правління "Приватбанку", керівник Центру електронного бізнесу Олександр Витязь, пише портал Ain.ua.

"Компанія Middleware не належить "Приватбанку", так само, як компанії Amazon, Google і інші IT-компанії. У "Приватбанку" є акаунт в Сorezoid і всі процеси всередині цього акаунта є власністю банку ", – сказав Витязь.

Читайте також: Шлапак уперше звернувся до вкладників як голова "Приватбанку"

На сайті установи повідомлялося, що "Приватбанк" є інвестором Corezoid. Але як говорить Витязь, Corezoid – незалежний американський хостінг компанії, який продовжує роботу і просуває свій продукт на глобальному ринку.

За словами Витязя, зараз в Corezoid діє старий контракт "з дуже оптовими цінами для "Привату".

Економічної необхідності його переукладати немає, але треба розуміти, що якщо рахунки за хостинг вчасно не будуть оплачені – то все вимкнеться автоматично,
– підкреслив він.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет Міністрів офіційно підтвердив рішення націоналізувати "Приватбанк". 19 грудня в банк введена тимчасова адміністрація, яка пропрацює 3 дні. Після цього банк буде націоналізований за рахунок конвертації випущених Мінфіном ОВДП в капітал фінустанови.

21 грудня "Приватбанк" став офіційно державним.