Про це на сторінці в Facebook повідомляє Комітет виборців України.

Попри перебування у відпустках, окремі народні депутати продовжують активно займатися законодавчою діяльністю. Так, за місяць канікул (з 14 липня по 22 серпня) було зареєстровано 128 нових законопроектів,
– зазначається у повідомленні.

Також КВУ повідомляє, що серед зареєстрованих – низка резонансних законопроектів. Зокрема, щодо внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності), відповідальності за незаконне перетинання державного кордону, процедури звільнення та призначення обмудсмена. Крім того, під час канінкул було подано низку законодавчих ініціатив на чутливі для суспільства теми, що потребувало відповідного обговорення. До прикладу, законопроект щодо права лікаря на відмову від аборту через міркування совісті.

Читайте також: Стало відомо, скільки кожен українець витрачає на утримання Верховної Ради

Зазначається, що насправді в період відпусток законопроекти подають не самі народні депутати, а їхні помічники чи працівники апарату партії. Як правило, народний депутат заздалегідь ставить свій підпис під документами, а текст законопроекту може допрацьовуватися без жодної участі парламентаря. В результаті, намагаючись пропіаритися як законотворці, депутати закидають апарат ВРУ великою кількістю спаму.