Таку думку в коментарі сайту "24" висловила голова правління Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук. Вона нагадала, що дозвіл на арешт Онищенка Верховна Рада дала не з першого разу, а під значним тиском з боку громадськості, спільно з зусиллями новостворених спеціалізованих органів у сфері боротьби з корупцією.

Робити прогнози щодо того, чим завершиться ця справа, рано, — сказала експерт. Це тільки один з етапів на шляху розслідування. Але Матвійчук впевнена — без контролю громадськості і медіа не обійтись.

Якщо ми захочемо бачити справжні результати розслідування, щоб воно було ефективним і відповідало вимогам Ради Європи, без громадського тиску і зацікавлення медіа у цій справі не обійтись. Наш правовий механізм, на жаль, працює як зламана машина — якщо їй дати копняка, вона заводиться,
— наголосила правозахисниця.

Нагадаємо, сьогодні парламент дозволив заарештувати нардепа Олександра Онищенка, якого звинувачують в організації злочинної схеми з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".