Про це заявила адвокат Євгенія Закревська, яка, в тому числі, веде справи вбивства євромайданівців. Вона зафіксувала як мінімум 5 "дивних" речей під час засідання суду.

  1. через службовий вхід в зал суду заходять сторонні в камуфляжі. Навіть не соромляться говорити про це на відео – нас пустили;
  2. під час засідання цей вихід заблокований людьми в камуфляжі і двома нардепами з НФ, один з яких сидить в кріслі судді, практично за його столом, як член колегії;
  3. жодного конвойного не видно;
  4. замість журналістів, які мають переважне право згідно з КПК перебувати в залі суду, якщо не вистачає місця, зал наповнений "людьми в камуфляжі" – друзями підозрюваного, які закривають можливість знімати;
  5. під час оголошення над суддею "нависає", знову таки, особа в камуфляжі і поруч нардеп НФ.

Читайте також: На сина Авакова не наділи електронний браслет: стало відомо чому

Євгенія Закревська вважає, що в такому випадку мали б бути як мінімум три скарги – від суду, прокуратури та СБУ.

При цьому про ризики того, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може впливати на розслідування, під час слухання заявив і прокурор.

"Під час проведення обшуку в Харкові, до місця обшуку було доставлено значну кількість осіб спортивної тілобудови, які перешкоджали вчиненню слідчих дій. Також для цього була задіяна значна кількість представників Нацполіції у повному обмундируванні. Між представниками Нацполіції і особами спортивної тілобудови відбувалась координація дій. Тобто вони всі не дозволяли детективам провести слідчу дію. Наслідком цього обшук в одному з приміщень так і не був проведений", – заявив прокурор під час суду.

Відтак прокурор вважає, що ризик того, що може мати місце психологічний вплив, тиск на свідків, інших підозрюваних і навіть на представників органу досудового розслідування, існує і надалі.

Нагадаємо, суд обрав Авакову-молодшому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Він також повинен не виїжджати з населеного пункту, в якому він зареєстрований чи проживає, має здати закордонні паспорти.

Окрім нього, під особисте зобов’язання відпустили і ще одного фігуранта справи – колишнього заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Сергія Чеботаря.