Про це зрадник Аксьонов розповів в інтерв'ю ТАСС.

Читайте також: Окупанти заявили, що Керченський міст на фінальній стадії завершення: з'явилися фото

Президент (Путін) на останній зустрічі з будівельниками мосту поставив завдання – відкрити в травні. В першу чергу підуть легкові автомобілі і автобуси у зв'язку з відсутністю доглядових комплексів, які будуть тільки до вересня поставлені на службу,
– заявив він.

Після питання про Україну, Аксьонов сказав, що вони чекають провокацій від "несамостійних, виконуючих накази Америки" українців.

Читайте також: Стало відомо, чому росіяни заявили про можливі теракти "українських диверсантів" на мосту в Крим

"У нас перший – один, він дасть команду – проїдемо. Якщо це буде офіційно, тоді будемо брати участь з главою держави, якщо немає, то у вільний час у вихідний день сяду і проїду сам. Особисто для мене, як, напевно, і для всіх кримчан, це свято", – запевняє сепаратист.

Нагадаємо, зі слів окупантів так званий "Кримський міст", яким окупанти хочуть з'єднати анексований Крим з материковою Росією, скоріш за все, почне функціонувати у грудні 2018 року. Також керівник організації ОУН Микола Коханівський заявив про можливість підриву Керченського мосту, який будують російські окупанти. У Росії вже відповіли на такі погрози.

Що таке "Кримський міст"? За допомогою цього шляхопроводу Росія має намір незаконно анексований Крим з'єднати з Краснодарським краєм. Його протяжність має скласти 19 кілометрів, відтак, він буде найдовшим у Росії.