Демонстранти вийшли на вулиці Праги ввечері 22 листопада. Вони вимагали свободи для нещеплених і голосно скандували про це.

Читайте також Сутички та затримання: європейці протестують проти коронавірусних обмежень

Протест через вакцинацію у Празі

Протестувальники принесли плакати з фотографіями політиків, зокрема прем'єр-міністра Андрея Бабіша, міністра охорони здоров'я Адама Войтеха та провідних епідеміологів. Їх люди називали зрадниками.

Учасники мітингу не підтримують ініціативу уряду Чехії про обмеження щодо нещеплених людей.

До слова, на відміну від недавніх мітингів у Нідерландах та Бельгії, цей протест був мирним. Крім того, акція зібрала менше прихильників, ніж аналогічна тиждень тому.


Протест через вакцинацію у Чехії / Фото iDnes

Нові коронавірусні обмеження у Чехії

З 22 листопада у Чехії почали діяти нові коронавірусні обмеження. Людям, які не пройшли вакцинацію, більше не дозволяють показувати негативні результати тестів на коронавірус для відвідування громадських заходів, барів та ресторанів, перукарень і музеїв.

У заклади пускають лише вакцинованих або тих, хто недавно перехворів на COVID-19.

Зверніть увагу У Чехії виявили новий варіант коронавірусу

Коронавірус у Чехії: коротко

  • Кількість нових випадків коронавірусу в Чехії стрімко зростає. Рівень інфікування вперше перевищив 1000 нових випадків на 100 000 жителів за останні сім днів.
  • Станом на 23 листопада COVID-19 підтвердили у 2 018 069 місцевих жителів, за останню добу – у 14 480 людей. Від початку епідемії там одужали 1 776 603 осіб, померли – 32 304.
  • Наразі у країні від недуги вакцинували приблизно 58% населення.