Про це він сказав 27 вересня під час виступу на парламентських слуханнях "75-ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність", передає прес-служба ВР.

"Близько 1,5 мільйонів євреїв було вбито на території сучасної України під час Другої світової війни у Бабиному Яру та у багатьох інших місцях. Їх розстрілювали в лісах, біля ярів і ровів, зіштовхували у братські могили. Багато пособників злочину були українцями. І серед них особливо виділялися бійці ОУН, які знущалися з євреїв, вбивали їх та в багатьох випадках видавали німцям", – вважає Рівлін.

Він додав, що відносини України з Ізраєлем спрямовані у майбутнє, та попри це не можна допустити, щоб "історія як з її страшними, так і з її гарними подіями забулася".

Читайте також: Роковини Бабиного Яру: чому совєти приховували злочин Гітлера


Відомий історик, голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович різко прокоментував виступ президента Ізраїлю Реувена Рівлінна на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, президент Ізраїлю у своєму виступі в українському парламенті повторив радянський міф про участь ОУН в Голокості. Вшанування жертв Бабиного Яру було б більш щирим без використання міфів тих, хто стирали пам'ять про них", – вважає історик.

Це свинство з його боку. Нехай забирається з нашої землі. Мій дядько був розстріляний у Бабиному Яру фашистами як націоналіст,
– обурився Олег Миронов на заяву Реувена Рівліна, йдеться у дописі на у Facebook.