“За підсумками вчорашньої зустрічі з головою ВР і Президентом - буде ретельне розслідування обставин оточення українських частин ЗСУ, Нацгвардії і МВС під Іловайськом”, - написав Семенченко у Facebook.

Він також повідомив, що отримав від влади запевнення щодо роботи зі звільнення полонених: “Всі альтернативні варіанти задіяні. Працюємо”.

Отримуємо важке озброєння для Донбасу. Штат збільшений. Потік добровольців посилився в два рази. Путін домігся тільки зворотного. Там де росіянин біжить, українець дістає шаблю,
- наголосив Семенченко.

Дивіться також: Семен Семенченко показав обличчя [Відео]

За його словами, зараз Україні потрібна потужна система територіальної оборони – “підтримка армії в звичайний час і партизанський рух в критичний момент”.

Як відомо, сили АТО проводили наступальні дії в районі Іловайська. Під час зачистки міста на Донеччині осколкове поранення отримав комбат "Донбасу" Семен Семенченко. Згодом, через те, що бійцям не надходила підмога, вони опинилися в подвійному оточенні. Частину українських військових взяли в полон, частині вдалося вирватися з оточення.