Однак плани противника зламалися об наполегливість і вправність українських захисників. ЗСУ збили практично всі дрони окупантів.

Читайте також "Мопед не мій": чим небезпечні Shahed-136 і як у Росії вони стали "Геранню"

Майже всі безпілотники вдалося знешкодити у повітрі

У Повітряних силах повідомили, що уночі підрозділам ЗСУ вдалося відбити атаку ворога на східному напрямку. З 1 на 2 листопада окупанти випустили по Україні 13 дронів-камікадзе "Shahed-136".

12 із 13 іранських безпілотників знищили протиповітряною обороною у східних та центральних областях країни. З 6 "шахідами" розправилися зенітно-ракетні підрозділи, авіація й мобільні вогневі групи.

Ще 6 – збили бійці повітряного командування "Центр". Вони залучили винищувальну авіацію, підрозділи зенітних ракетних військ, групи Сухопутних військ та сили ТрО.

Зверніть увагу Росія падає у прірву залежності від Ірану: в ISW про нові поставки зброї

Понад 85% дронів-камікадзе збивають ЗСУ

  • Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат поділився з 24 каналом інформацією про успіхи у знищенні "шахідів". За його словами, українські захисники мусили швидко навчитися ефективно збивати іранські дрони.
  • ЗСУ успішно впоралися з цим завданням за відносно невеликий проміжок часу. Складність полягала у тому, що ворог постійно прокладав нові маршрути для запуску безпілотників і робив це у нічний час, коли була погана видимість.
  • Однак, попри труднощі, ЗСУ щодня стають вправнішими у збиванні "Shahed-136". За офіційними даними, вдалося збити вже більше ніж 300 іранських безпілотників.
  • Юрій Ігнат наголошує, що хоча українські війська збивають понад 85% дронів, розслаблятися поки не варто. У росіян є ще дуже багато дронів-камікадзе, якими вони намагатимуться тероризувати український народ.

До теми – Українці у США збирають на дрони для ЗСУ: дивіться відео