Співробітники Держприкордонслужби закінчують завершальні організаційні заходи та роблять усе для того, щоб подорожуючі не відчували жодних незручностей. Пріоритетом залишається безпека усіх громадян. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Основна частина паломників у київських аеропортах припадає на прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ", які вже завершили основні рівні підготовки.

Читайте також: Молитви, танці, співи і голі купання: як євреї в Умані 5777-й рік зустрічають (18+)

Оскільки до зустрічі прочан долучаються не тільки правоохоронці, а й цивільні організації, наразі вже проведено всі службові наради з представниками самих перевізників щодо отримання попередньої інформації про прибуття організованих груп осіб. Також для підтримання загального режиму та передачі інформації в аеропортах між суміжними контролюючими органами проведено практичні заняття та тренінги", – йдеться у повідомленні.

Також, спеціальну допідготовку й тренінги з питань безпеки та пропуску через державний кордон проходить інспекторський склад та резерв персоналу. А для пунктів пропуску "Бориспіль" та "Жуляни" виділено групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.